Каніболоцька Еліна Андріівна – 100 000 грн
Виготовлення постільної білизни з чистого льону за крафтовими технологіями, з використанням пастельних кольорів та пом'якшенням. Мета мого бізнесу: екологічно чиста постільна білизна в кожному домі за помірну ціну, довершений дизайн, ансамбль кольору та стилю, комфортний сон.
Запорожець Ігор Валерійович – 100 000 грн
Вироблення і продаж універсального органічного добрива Біогумус (вермікомпост) виробленого з органічних відходів рослинництва та тваринництва шляхом їх переробки вермікомпостуванням (природній спосіб переробки органічних відходів популяціями червоного черв'яка). Також, хочу популяризувати вермікомпостування як екологічний природний спосіб переробки органічних відходів та Біогумусу (вермікомпосту), як основного органічного добрива для підвищення врожайності, відновлення деградованих ґрунтів та підвищення їх родючості.
Гердель Анастасія Сергіївна – 100 000 грн
ОНЛАЙН школа шиття для новачків і професіоналів. Навчатися можна в будь-якій точці світу, за власним графіком, без прив'язки до групи з підтримкою викладача в ході всього періоду навчання. Можливість набути нову професію або пройти підвищення кваліфікації. Ця бізнес модель спрямована на навчання, тому має необємні можливості у своєму розвитку як для суспільства так і для користувачів навчання. Галузь навчання - це розвиток і можливість досягати результатів та бути першими у світі.
Веклин Михайло Васильович – 100 000 грн
Свіжозелень - це відкрита міська ферма в центрі міста де вирощуються екологічно чисті, сертификовані овочі, мікрозелень і гриби. Разом з однодумцями ми створюємо затишний простір, де можна буде пройти весь шлях екологічного садівництва: від компостування органічних відходів до вирощування на їх основі корисних продуктів. Результатом буде споживання вирощених рослин, овочів та пряних трав у смачних стравах, приготованих нашими колегами із «заводської їдальні».
Воронін Максим Миколайович – 100 000 грн
Web CRM система для повного управління стоматологічною клінікою. У ній проводяться усі фінансові розрахунки як з пацієнтами, так і з персоналом, детальна документація виконаних процедур, запис на прийом у спеціальний графік з нагадуваннями, складання плану лікування з підрахунком вартості, гарантійний контроль, обмін інформацією з зуботехнічною лабораторією, ведення статистики та все інше, що може бути необхідним для стоматологічної клініки. Головною особливістю цієї системи є спрощення усіх процесів документації до мінімуму, а не їх ускладння (на відміну від усіх існуючих аналогів). Такої програми дуже не вистачає для успішного проведення цифрової трансформації стоматогічного бізнесу.
Гулак Сергій – 100 000 грн
Виготовлення і продаж обладнання для HoReCa (барів, ресторанів, кафе тощо) з розширеною гарантією під замовлення, що буде дешевше від закордонних аналогів, але не гірше за якістю, за рахунок місцевого виробництва та часткового використання українських деталей.
Зеленська Анастасія Павлівна – 100 000 грн
Виготовлення і ремонт аксесуарів для жінок, чоловіків та дітей. Іменне виробництво, ручна робота, ручний крій і пошив виробів із шкіри, еко шкіри та фетру. Майстерні по ремонту аксесуарів різної складності, онлайн майстерня з можливістю відправок по всій Україні.
Яніцький Петро Іванович – 100 000 грн
Виробництво малогабаритних будинків на колесах для задоволення потреби людей у комфортному відпочинку в дикому середовищі. В США 11% людей володіють і подорожують з трейлером. В Європі близько 1% (а це 7 мільйонів кемперів), і з кожним роком ця кількість стрімко росте. В Україні людей, що володіють трейлером, можна злічити на пальцях, а точніше їх менше 0.01%. Враховуючи швидкий розвиток України, я бачу потенціал у збільшенні частини українців, які володіють будинками на колесах, хоча би до європейського рівня (1%), а це 420 тисяч трейлерів. Саме тому в мене ціль розвинути повномасштабне виробництво будинків на колесах на території України, що дасть додатковий приріст ВВП та забезпечить робочими місцями декілька сотень українців.
Загоруйко Микола Анатолійович – 100 000 грн
Онлайн магазин українського одягу для недоношених дітей з найширшим асортиментом. Український виробник дитячого текстилю (пелюшки, пледи, наматрацники тощо).
Бандура Ірина Олександрівна – 100 000 грн
Ферма по вирощуванню домашніх перепілок з подальшою реалізацією натуральних і якісних продуктів.
Донська Анастасія Геннадіївна – 100 000 грн
Онлайнова платформа доказових знань наживо.
Особливості:
1. Комплексний аналіз основних проблем курсів крізь призму різних підходів, за темами пізнання людиною світу: від простого до складного.
2. Живе онлайн спілкування на теми, які виходять за межі зони комфорту і повсякденного життя на основі фото-, відеоматеріалів, ігор з моделювання ситуацій, дебатів.
3. Всі теми містять конкретні практичні кейси, прості і зрозумілі приклади із повсякденного життя.
Орлова Катерина Володимирiвна – 100 000 грн
Виробництво унікальних авторських концептуальних скульптур, кашпо, арт-об'ктів, настінних скульптур, берельєфів/горельєфів, холдеров, світильників. В одиночних, композиціонних і конструкторських формах, обмежених тиражах. Використовуючи сучасні технології 3D скульптінга, 3D друку, хімічної металізації, та впровадження технологій AR для онлайн пыдбору виробыв до інтер'єру.
Соловйов Михайло Юрійович – 100 000 грн
Організація виробництва (як фізичної продукції так і програмного забезпечення) електронної системи контролю доступу до приміщень та контролю доступу та керування транспортними засобами. Дана система складається з механічної частини (електромеханічний замок), електронної частини (прихований зчитувач та контроллер, що здійснює керуванням замком) та програмне забезпечення для смартфонів на Android та IOS, що за допомогою інтегрованих модулів смартфону дозволяють здійснювати керування контроллером.
Тохтар Денис Дмитрович – 100 000 грн
Виробництво та розповсюдження екологічного добрива нового типу (розробили його з друзями, Вже є патент та сертифікат з міжнародної екологічної виставки в Бразилії) і плануємо розвиватись далі.
Кутєпов Роман Олександрович – 100 000 грн
Дизайн, проектування та виготовлення антропометричних кухоних меблів у власному виробничому цеху з виготовлення корпусних меблів.
Лєтушко Володимир Іванович – 100 000 грн
Система обліку для інтернет магазинів, яка значно полегшить та прискорить обробку замовлень та допоможе звітувати про реалізацію продукції до подактової. Весь товарний і касовий облік в одному вікні.
Рожок Роман Сергійович – 100 000 грн
Ідея запуску лінійки інноваційних чоловічих сорочок зі змінним коміром-стійкою. Основна ідея та конкурентна перевага - це розробка і пошиття класичних білих та чорних сорочок зі змінними стоячими комірцями, що дозволить одночасно носити стильну сорочку та підкреслити свою індивідуальність.На комірці можна буде вишивати різні індивідуальні візерунки, українську традиційну вишивку чи дизайнерські орнаменти.
Шевченко Олексій Станіславович – 100 000 грн
Створення великогабаритного 3D принтеру для друку пластиковою гранулою, переробка відходів у гранулу. Можливість переробки будь-якого пластику без сортування. А далі виготовлення одиничних виробів з пластику на великогабаритному 3D принтері.
Дукельська Наталія Євгенівна – 100 000 грн
Ми пропонуємо створення унікальних дизайнерських дитячих комплексів з
детально продуманим функціоналом для навчання через рух. Це унікальний
продукт, що немає аналогів в Україні та у світі.
Савченко Антон Миколайович – 100 000 грн
Я єдиний виробник дошок для скейтборду та лонгборду в Україні! Я почав цю справу 5 років тому фактично з нуля! Зараз це 200 квадратів виробництва, 6 технологічних зон, я маю свою аудиторію та своїх прихильників, брендінг, сайт. Фактично, я будую виробництво. Моя мета - це створення якісних дошок, та розвиток цього спорту в країні. На сьогодні скейтбординг увійшов до олімпійського виду спорту, Україна не має своєї команди,і я розробив неофіційну програму підтримки перспективних молодих людей, які хочуть займатись лонгбордингом та не мають коштів, зараз підтримую чотирьох таких спортсменів.
Землянський Володимир Володимирович – 100 000 грн
Виготовлення карбувальних штампів, штанц форм, пресформ, кліше, інструментальної оснастки, у гравіруванні ювелірної та брендової продукції, виробів історичного, патріотичного, краєзнавчого напрямків, гравіювання столового приладдя, сувенірів побутового громадського користування.
Бабець Леся Миронівна – 100 000 грн
Проєкт представляє собою винесення вишивки з декоративно - прикладного виду мистецтва, як традиційно - святкового вбрання, до такої, яка стає стилем та окрасою в щоденному вбранні, шляхом свого поєднання орнаментів класичної вишивки з сучасними дизайнерськими задумами та елементами декору та тканини, що дає можливість прояву своєї індивідуальності.
Кондрат Ксенія Олександрівна – 100 000 грн
Виробництво взуття індивідуального пошиву за дизайном клієнта. На межі високих можливостей та адаптивного виробництва. Клієнти мають можливість створити індивідуальний дизайн за допомогою онлайн конструктора і ми виготовимо ідеально підходяще взуття.
Ярошовець Оксана Володимирівна – 100 000 грн
Комп'ютерна вишивка та пошиття одягу з урахуванням
побажань замовника: візерунків, фасонів, розмірів. У виготовленні використовуватимуться переважно натуральні тканини.
Агарков Микола Юрійович – 100 000 грн
Реалізація програмного продукту по оперативному обліку в агро-компаніях
України та за кордоном (облік в полях, ТМЦ, ПММ та інше). Також готові надати послуги точного землеробства (відбір зразків ґрунту, аналіз ґрунту, диференційоване внесення добрив).
Вечірня Ганна Олександрівна – 75 000 грн
Виробництво екологічних 3D панно із дерева для інтер'єру
з елементами Східної філософії та сучасного мистецтва зентагле.
Тимошенко Марія Олександрівна – 75 000 грн
Виробництво унікальних шоколадних цукерок (фаджу) та шоколадок з незвичними поєднаннями смаків. Ручна робота, якісні перевірені інгредієнти.
Кирило Дьячук – 75 000 грн
Розробка бухгалтерського SaaS, що гнучко реагує на потреби клієнтів та закриває проблему обробки рутинних операцій без втручання у внутрішню роботу запроваджених на підприємстві систем обліку.
Маслюківська Олеся Михайлівна – 75 000 грн
Пропоную вирощування равлика для країн Євросоюзу, що дасть змогу збільшити український експорт. Оскільки угода з ЄС дала можливість розширити українську присутність на європейському ринку, то ми і будемо використовувати цю можливість з вигодами для себе, держави і суспільства. БУдемо формувати позитивний імідж українського товару.
Кондусь Владислав Юрійович – 75 000 грн
Конструкція ступені секційного насоса, яка дозволяє підвищити напір (тиск) насоса до 15% в порівнянні з діючими конструкціями. Розробка інноваційна, за результатами моделювання показує приріст напору більше, ніж в будь-яких закордонних аналогах. Це цікаво перш за все для області нафтовидобутку, де насоси такого типу використовуються для створення і підтримки пластового тиску. Чим більше тиск в пласті, тим більше можна отримати з нього нафти (традиційним методом з пласта видобувається трохи більше 45% загального обсягу нафти). У звичайному порядку ступені насосів, які працюють в цих умовах вимагають заміни приблизно раз в 1 - 3 місяці у зв'язку з високими темпами абразивного зносу. Тому, модернізація вже впроваджених насосів можлива в ході планового ремонту БЕЗ додаткових витрат з боку споживача. Також цю розробку можна використовувати і в інших сферах промисловості.
Бобер Роман Олегович – 75 000 грн
Модернізація бізнесу і покращення послуг які надає ветеренарна клініка, а також збільшення кількості нових послуг, таких як діагностика крові за допомогою автоматичного аналізатора.
Васильєв Володимир Ігорович – 75 000 грн
Переробка органічних залишків та збут органічного добрива — біогумусу, що є одним з найкращих та універсальних добрив для рослин.
Максим Никифорюк Ігорович – 75 000 грн
Виготовлення індивідуальних мюслі для кожного споживача. На сайті пропонується 75 інгрідієнтів, починаючи з самих звичайних вівсяних пластівців закінчуючи екзотичними фруктами та навіть мармедаловими ведмедями! З них клієнт може самостійно створити свій сніданок, обираючи різні пропорції своїх улюблених фруктів та відштовхуючись від цього формувати ціну свого сніданку, кожний інгрідієнт розрахований на порцію в грамах та ціну за порцію продукту.
Заіка Тетяна Іванівна – 75 000 грн
Створення та продаж оригінальних українських віночків ручної роботи. Віночки виготовляються із штучних квітів, можливо замовляти індивідуальний дизайн. Продаж планується здійснюватися через інтернет-магазин, інстаграм-магазин та офф-лайн магазини вишиванок.
Азарянц Володимир Георгійович – 75 000 грн
Виробництво текстильної продукції на замовлення (футболки,
толстовки, світшоти, кепки,шапки, маски для сну,сумки,
рюкзаки,подушки, наволочки, топи, водолазки, шорти, шарфи,
тощо) та прямий друк на ній.
Нагірний Любомир Ярославович – 75 000 грн
Виготовлення та збут готових страв із равликового м'яса та снеків. Виробництво вже функціонує, а на фінансування від проекту планується придбати камеру для сушіння равликового м'яса за унікальною інфрачервоною технологією, яка не порушує складу корисних
речовин продукту.
Євтушенко Владислав Віталійович – 75 000 грн
Розширити функціонування тренінгової платформи LapArt для лікарів та студентів (хірургам, гінекологам, урологам, онкологам, інтернам хірургічних спеціальностей, студентам – медикам), де вони зможуть покращити свої професійні навички.
Вовк Назар Володимирович – 75 000 грн
Розширення роботи та оновлення кіберспортивного простору HyperX CyberZone Lviv. Простір передбачає погодинну здачу комп'ютерів з іграми та організацію приватних турнірів. Фінансування потрібно для оновлення ігрових ПК, ігор та розширення штату працівників.
Гердель Сергій Вікторович – 75 000 грн
Процес проектування, результатом якого є готовий
технічний проект та документація на обладнання, що дозволяє
клієнтам:
● отримати мінімальну ціну майбутнього обладнання
● визначити строки виготовлення обладнання
● максимально виключити помилки свого майбутнього
виробництва, надання послуг
● уникнути перешкод із сторони державних органів про
сертифікацію та ліцензування виробленої продукції або наданих
послуг
● візуалізувати обладнання
Додатковими послугами є: контроль виготовлення, впровадження та встановлення обладнання. Для збору даних виїжджаємо до клієнта на зустріч, розробку ведемо в
офісі, а контроль - на виробництві.
Омаров Руслан Тарієлович – 75 000 грн
Виробництво паперових пакетів з використанням енергоефективних технологій. З направленням фіксованої значної частки отриманого прибутку на висадку нових лісів,та інші екопрограми.
Лідіч Юлія Олександрівна – 75 000 грн
Виготовлення ергономічних меблів для фрілансерів, офісних працівників, дітей та тих, хто працює/навчається сидячи, та відповідних аксесуарів (масажери, підставки, накладки на стільці).
Ніколаєнко Сергій Сергійович – 75 000 грн
Бухгалтерська програма для роздрібної торгівлі (контроль продажів, сканування шрих-коду за допомогою камери та відправка чеків на електронну адресу). Програма функціонує на пристроях Android та iOS, а комп'ютерну версію підтримує Windows.
Петришен Максим Володимирович – 75 000 грн
Виготовлення та збут родукції здорового харчування, а саме фруктових натуральних чіпсів «Hels», з таким асортиментом смаків: кокос, кавун, яблуко, апельсин, груша, ананас, диня, банан, ківі, манго. Продукт не містить цукру, барвників та домішок, 100% вміст натуральний. Розміри упаковки варіюються від 30 до 500г в залежності від місця продажу.
Колесникова Тетяна Ігорівна – 75 000 грн
Додаток на мобільний телефон, який допомагає об'єднати водія авто і пассажира для сумісних поїздок в межах міста Києва, з метою економії коштів.
Лукашенко Вадим Володимирович – 75 000 грн
Вирощування полуниці різного сорту та строку дозрівання для вживання у свідому вигляді або подальшої переробки.
Петрій Віталій Едуардовіч – 75 000 грн
Організація виробництва кліток для вирощування та розведення перепелів з метою забезпечення яйцем і м'ясом. Конструкція клітки є досить компактними у складеному вигляді і простими у встановленні.
Ануфрієва Вікторія Станіславівна – 75 000 грн
Вирощування мікро- та макрозелені зелені на системі гідропоніки та виготовлення макаронних виробів (пасти) зі шротом зелені.
Йовса Елена Васильевна – 75 000 грн
Консультаційні послуги з перевірки правильності нарахування пенсії, вибір більш вигідного періоду для нарахування пенсії, перевірка стажу та прогнозування пенсії. А а також консультація ФОП у сфері їх діяльності.
Осінкіна Юлія Вікторівна – 75 000 грн
Видавництво серії книг-ігор з багаторазовими наліпками для дітей віком від 2 до 6 років. Книга передбачає вивчення базових слів українською та англійською мовами. Серія книг налічує 8 основних тем для знайомства з навколишнім світом: Я та люди; Кольори та форми; Букви та цифри; Тварини; Вдома; На прогулянці; Проста наука; Свято.
Гашевський Тарас Дмитрович – 75 000 грн
Створення гейміфікованого продукту для навчання англійській мові дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Продукт складатиметься із класичних паперових розмальовок, мобільного додатку та навчальної частини із використанням доповненої реальності.
Кожарко Олександр Миколайович – 50 000 грн
Виготовлення виробів з природного каменю на замовлення. Вироництво пам'ятників та різних побутових (підвіконня, стільниці, сходи, каміни, плитка, полички, бруківка тощо).
Нема Дмитро Віталійович – 50 000 грн
Виготовлення та продаж садових алюмінієвих драбин.
Єрьоміна Вікторія Валеріївна – 50 000 грн
Студія музичного розвитку для дітей та дорослих за сучасними методиками західних та американських провідних спеціалістів у галузі вокалу та музичного розвитку. Паралельно використоватиму власну авторську методику.
Кузьменко Катерина Вікторівна – 50 000 грн
Вирощування екологічних овочів, ягід та салатів методом гідропоники в місті Гуляйполе. Ввести в моду вживання овочів та зелені з модернізованих локальних грядок, а не будуть привезені з інших регіонів з великою кількістю нітратів та ГМО.
Лисенко Максим Леонідович – 50 000 грн
Заснування виробництва текстильного одягу у м. Покровськ (Донецька обл.) друк принтів на текстильних матеріалах імпортного виробництва. Виготовлення сувенірної, корпоративної та рекламної продукції на замовлення.
Цапенко Ангеліна Андріївна – 50 000 грн
Створення найбільшої в Україні школи повітряної гімнастики з необхідними умовами, для фізичного розвитку дітей та дорослих, навчальні курси та атестацію тренерів, структурну та поетапну організацію тренувального процесу для спортсменів, рівневий процес тренувань для початківців, великий вибір напрямків, створення нових робочих місць, створення у майбутньому філіалів школи у нашій державі та за її межами.
Матюх Станіслав Євгенійович – 50 000 грн
Виготовлення та продаж чохлів для смартфонів з декоративними вставками із кольорового дерева.
Волкозуб Андрій Андрійович – 50 000 грн
Виробництво і продаж дизайнерської полички для комфортного і оптимального зберігання велосипеда всередині квартири.
Мельник Олена Олександрівна – 50 000 грн
«Інклюзивна кав'ярня «Старе-місто», яка дасть можливість лучанам та гостям міста спробувати відмінну каву та смачну випічку а також
долучитися до важливої справи - допомогти людям з синдромом Дауна відчувати себе потрібними та спроможними заробити собі на життя.
Андреева Ганна Петрівна – 50 000 грн
Інтернет-магазин товарів без вмісту цукру з системою підбору товарів за виключенням інгредієнтів для легкості пошуку (алергени, глікімічний індекс...). База рецептів та комплексні пропозиції під них.
Клімчук Тетяна Олександрівна – 50 000 грн
Виготовлення жіночих аксесуарів із натуральної шкіри ручної роботи (асортиментний ряд або підіндивідуальне замовлення). Важливо, що у виробництві використовуватиметься шкіра, що вже була у використанні (з екологічниих мотивів).
Охват Сергій Анатолійович – 50 000 грн
Виготовлення накривок для труб, а також інші гнуті добірні вироби з оцинку або кольорового металу.
Савченко Марина Олександрівна – 50 000 грн
Ферма «HAPPY GREEN» по вирощуванню екологічних овочів та зелені методом гідропоніки. Гідропоніка – це спосіб вирощування рослин без ґрунту, при якому рослини отримують з розчину всі необхідні поживні речовини в потрібній кількості і точних пропорціях (що майже неможливо зробити при ґрунтовому вирощувані). Вирощування і доставка органічної продукції протягом всього року.
Швецов Денис Сергийович – 50 000 грн
Комплексна поставка виробів малих архітектурних форм (МАФ) власного виробництва (лежаки, літні душі, роздягальні і т.п.), гарантійне та післягарантійне обслуговування (ремонт, відновлення після недбалої експлуатації тощо).
Бабенко Валентина Павловна – 50 000 грн
Виробництво та продаж заморожених напівфабрикатів, пельменів, вареників та млинців. Ми готуємо продукцію на білковому та цільнозерновому тісті для тих, хто хоче схуднути, на безглютеновому - для алергиків, також готуємо кольорові пельмені на основі свіжовичавлених соків буряка, шпинату, петрушки, моркви, синьої ка пусти, чаю каркаде. У нас с продукція-преміум на основі італійського борошна «Semola», с продукція на пшеничному борошні вищого гатунку. У пельменях натуральне фермерське м'ясо. Ідея здорової і смачної іжі швидкого приготування.
Лук'янова Наталя Олександрівна – 50 000 грн
Розширити роботу потужності з переробки молока в молочні продукти (сироварня). Сироварня працює майже два роки, але виникають проблеми із збутом продукції, невеликі магазини роздрібної торгівлі не хочуть брати продукцію на продаж через невеликий термін зберігання (продукція повністю натуральна), а для великих мереж малий об'єм виробництва. Тому проаналізував ситуацію, що склалася, дійшла висновку, що потрібно відкривати свої фірмові точки продажу продукції, при цьому об'єднати таких самих малих виробників, які зіштовхуються з аналогічною проблемою.
Нікель Нія Валеріївна – 50 000 грн
Лікувальний засіб для волосся з фарбувальним ефектом. Перший лікувальний засіб для волосся з ефектом експрес-фарбування у яскраві кольори. Продаж якісної косметики за доступною ціною підліткам та молоді.
Харчук Олександр Миколайович – 50 000 грн
Продаж запчастин, консультації клієнтів, модернізація двигунів на замовлення, виготовлення гоночних компонентів двигуна та шасі.
Горбань Анастасія Олександрівна – 50 000 грн
Екологічний проект Альтпапір впроваджує в Україні сучасний тренд зеленого офісу у бізнес сегменті: роздільний збір та переробка офісного паперу, та інших видів безпечних відходів, автоматизований процес замовлення боксів та вивозу відходів, лояльні тарифи, сучасно та соціально відповідально.
Лавренчук Андрій Іванович – 50 000 грн
Зварювальні послуги будь-якої складності, від: з'єднання металевих частин арматури в будівництві до елементів декору). Вони будуть надаватися у цеху або в клаєнта на об'єкті з використанням власного обладнання.
Сюсько Наталія Петрівна – 50 000 грн
Виробництво унікальних розвиваючих магнітних наборів для дітей із фетру.Серія іграшок для навчання (укр., рос., анг. алфавіти, цифри від "0" до "9", набір математика), багаторазові магнітні аплікації з фетру на липучках, серія іграшок з декором (створенням персонажів з букв та цифр, декоруючи їх додатковими елементами) ,набори іграшок з магнітною дошкою в комплекті
Турченкова Тетяна Олександрівна – 50 000 грн
"Оздоровчий екоцентр Семенівський Прованс". Послуги з оздоровлення в сфері зеленого туризму: лазня на дровах, фітобочка, фітокімната (аромотерапія), масаж, оздоровчі напої (трав'яні чаї, лимонади, узвар "Семенівський Прованс").
Кастирін Віктор Євгенійович – 50 000 грн
Створення сіті-ферми для вирощування мікрозелені, бейбі листя та їстівних квітів, а в подальшому - "дорослих" рослин та годувати людей свіжою та корисною зеленню.
Абгаш Ірина Степанівна – 50 000 грн
Вирощування живої риби (Сом Кларієвий (Африканський)). Послуга доставки живої риби Сома 2 рази/тиждень безкоштовно, послуга очистки риби Сом безкоштовно, послуга надання рецептів приготування Сома (при купівлі риби), пропозиція "коссейл" - жива риба Сом+приправи до риби.
Гінц Костянтин Андрійович – 50 000 грн
Екологічна Країна - сортування відходів. Збір та сортування сміття, працевлаштування соціально вразливого населення, своєчасно та в повному обсязі сплачені податки.
Кошова Альона Олександрівна – 25 000 грн
Пошив стильних та практичних екосумок ручної роботи.
Гунчак Тетяна Іванівна – 25 000 грн
Доставка їжі на день офісним працівникам у багаторазових ланч-боксах. Доставка здійснюється вранці, а ввечері пусті ланч-бокси забирають для повторного використання. Таким чином, Geeky food дбають про екологію навколишнього середовища, а також 2% від доходу від старту буде вкладено на еко-ініціативи міста
Позднякова Ольга Сергіївна – 25 000 грн
Магазин Oblipuha. Це буде офлайн-магазин зі своєю інтернет сторінкою в соцмережі. Ідея магазину – широкий та глибокий асортимент сертифікованої
продукції, всі необхідні товари в одному місці, швидкість, легкість та зручність вибору, консультації та допомога у виборі товарів. Мета – піклування про здоров'я українців.
Пшеничний Олексій Вікторович – 25 000 грн
Комбінована модель плодово-ягідного саду з 5 видів рослин на екологічно чистому ґрунті. Основним продуктом є саджанці плодово-ягідних культур. Частина рослин на земельній ділянці виділена під маточне черенкування. Додатковими продуктами для збільшення доходу є мед та плоди рослин.
Блонська Марина Олесандрівна – 25 000 грн
Розвиток зеленого туризму на базі козиної ферми та крафтової сироварні. Послуги які будуть надаватись:екскурсія фермою, відвідування сирного льоху, проведення сирної дегустації, продаж готової продукції, організація святкових тематичних заходів.
Леонюк Павло Володимирович – 25 000 грн
Oh my trip. Маркетплейс з крутими турами і можливістю забронювати онлайн. Для молодих людей, які люблять подорожувати.
Личманова Ольга Александровна – 25 000 грн
Виробництво якісних ковдр по доступній ціні, з різним наповнювачем, матеріалом чохла, різного кольору та розміру.
Мельник Михайло Іванович – 25 000 грн
Салат та свіжа зелень. Вирощування різновиду салату у власному вегетарії.
Яворський Ігор Антонович – 25 000 грн
Виготовлення і реалізація твердих, витриманих сирів з козиного і коров'ячого
молока за авторськими технологіями.
Конюша Анастасія Олександрівна – 25 000 грн
Ми з чоловіком заснували солодкий медовий бізнес. Мій чоловік бджоляр в 4-му поколінні. Ми разом створюємо якісні продукти і несемо цінність сім'ї та
поколінь та створили бренд "Конюшина".
Максимець Інна Вікторівна – 25 000 грн
ZERO WASTE SHOP: товари без пакування. Магазин продуктів харчування на
вагу та екологічних засобів догляду за собою та домівкою.
Якубина Наталія Веніамінівна – 25 000 грн
Виробництво натурального корму для домашніх тварин. Виготовлене виключно з натуральних складових корма, свіжі та збалансовані, що містять весь необхідний мінерально-вітамінний комплекс, з мінімальною термічною обробкою м'ясних інгредієнтів. Широкий асортимент досягається за рахунок індивідуального підбору складових, підрахунку калорійності для різного віку тварин, додавання супефудів.
Барзашвілі Георгій Олександрович – 25 000 грн
Ідея полягає в тому, щоб створити розподілену географічно мережу
студій звукозапису, використовуючи обладнання, наявне в професійних
дикторів та радіо-діджеїв. Те, що треба зробити - організувати креативну
роботу та продюсування, налагодити співробітництво з авторами та
правовласниками (видавцями), забезпечити централізовану дистрибуцію
та продаж рекламного інвентаря.
Станкевич Богдан Валерійович – 25 000 грн
Magbulb - перший в світі магнітний перехідник для заміни лампочок! Лампи розжарювання - дуже популярний напрям в дизайні інтер'єру. Недолік в тому що служать в середньому до 1000 годин. Це означає, що їх потрібно
буде міняти приблизно три рази в рік в залежності від середнього робочого часу. Використання Magbulb, спростить часту заміну цих модних світильників.
Буцький Вячеслав Олександрович – 25 000 грн
Стоп-відхід. Технологія та обладнання для виготовлення
тротуарної плитки із золи ТЕС на базі цементного в'яжучого.
Новицький Олександр Павлович – 25 000 грн
EvoCon: виконання проектів з BIM технологією, інжинірингові та конструкторські проекти з Virtual Design & Construction, аудит проектів для виявлення колізій методом створення інформаційних моделей BIM
Пашков Дмитро Васильович – 25 000 грн
Освітня онлайн платформа. Вивчення різних предетів з різних категорій: від бухгалтерії до ІТ в комфортному місці та у вільний для коричтувача час.
Козинець Євген Володимирович – 25 000 грн
Вирощування малини поза межами ягідного сезону. Бізнес-ідея полягає у вирощенні в теплицях та збиту малини поза сезоном (рання весна, пізня осінь).
Бескоровайна Віра Олександрівна – 25 000 грн
Виробництво пастили та фруктових фріпсів без додавання цукру та хімічних домішок.
Данкевич Анатолiй Анатолiйович – 25 000 грн
Равликова ферма.
Павловський Мирослав Вадимович – 25 000 грн
Вивезення та утилізацію органічних відходів: листя, трава, овочі, фрукти, навоз великої рогатої худоби, інші відходи сільського господарства.
Солоха Сергій Миколайович – 25 000 грн
Налагодження великовузлової (SKD) збірки електроскутерів, електробайків та інших моделей електротранспорту з імпортних комплектуючих з подальшою реалізацією.
Сліпуха Іван Володимирович – 25 000 грн
Какао розчинне, гарячий шоколад.
Нестерук Ольга Петрівна – 25 000 грн
Створити український бренд текстилю та декору для дому HomeLove та вивести його на міжнародний ринок.
Селянский Денис Володимирович – 25 000 грн
Комплекс відпочинку "Mamut".
Ходюк Олександр Юрійович – 25 000 грн
Послуги за доглядом тварин, товари для тварин, профілактично-лікувальні комплекси.
Башмакова Ольга Ігорівна – 25 000 грн
Консультаційні послуг з оцінки та прогнозування соціальних наслідків інвестиційних проектів розвитку в Україні (SIA, SEP, SMP, NTS, LACF).
Жереб Володимир Васильович – 25 000 грн
Вирощування та продаж цибулі ріпчастої.
Магорка Роман Іванович – 25 000 грн
Торгова точка на ринку з органічними фермерськими продуктами.
Білявець Ірина Михайлівна – 25 000 грн
Продаж послуг з туризму і активного відпочинку в селі, у домашньому господарстві родини Михайльо.
Герасимюк Оксана Володимирівна – 25 000 грн
Вирощування протягом всього року сільсько-господарської продукції: полуниці, солодкої кукурудзи, малини та інше.
Флягіна Марина Ігорівна – 25 000 грн
Послуги з маркетингу і продажів для в2в і в2с сегмента, з подальшим супроводом клієнта, на праві ексклюзивного дилерського договору, з українським виробником ортопедичних медичних виробів і товарів для здоров'я, компанії tisa київ.